Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast

 

 

             Za podporu děkujeme:

sklarska_skola.JPG

SCIAP  › Aktuálně  › news

Workshop SCIAP 2015

 

Soutěžní přehlídka

 

popularizace vědy SCIAP

 

Soutěžní přehlídka SCIAP (SCIence APproach) vznikla v roce 2011 z iniciativy Odboru popularizace vědy a marketingu Střediska společných činností AV ČR, v. v. i.

 Workshop SCIAP je celodenní setkání popularizátorů vědy, kde se můžete podělit o své zkušenosti a postřehy, seznámit se s novými kolegy a získat nové náměty a nápady pro svou práci. Workshop SCIAP 2015 proběhne 16. června 2015 od 9:00 hodin v Praze.

 

 

 

REGISTRACE NA WORKSHOP

Pokud máte zájem o účast na workshopu, vyplňte prosím přihlášku a zašlete do 29. 5. 201 5 na e-mailovou adresu bujalska@ssc.cas.cz. Účast na akci je bezplatná. Jelikož má ale vila Lanna omezený prostor, prosíme o včasné přihlášení.

 

VYSTOUPENÍ NA WORKSHOPU

Budeme velice rádi, pokud projevíte zájem i o aktivní vystoupení na workshopu, kde můžete libovolným způsobem představit a prezentovat své projekty a diskutovat o nich s dalšími účastníky workshopu. V případě aktivního vystoupení je vhodné připravit si prezentaci v rozsahu do 10 minut.

 

ODBORNÍCI NA POPULARIZACI VĚDY
Na workshopu se můžete také těšit na vystoupení odborníků z oblasti marketingu či věhlasné popularizátory. Vystoupení budou rozdělena mezi dopolední a odpolední blok.


Věříme, že letošní ročník Workshopu SCIAP bude stejně zdařilý jako ten loňský. Těšíme se na vás a na vaše příspěvky a prezentace.

 


 

27. 4. 2015